Vitajte na webe prípravky klubu AFC Nové Mesto nad Váhom kategória U10 ročník 2011

Vážení rodičia.

V AFC došlo v priebehu pandémie k množstvu zmien. Bol som preradený do iného mužstva a od pondelka, kedy sa môže po skupinách začať trénovať už budú tréningy s trénerom Barboríkom. Ďakujem za krátky čas, čo sme spolu mohli stráviť. Určite sa ešte uvidíme na AFC:) Všetko info máte uvedené nižšie:

Vážení rodičia, futbalisti,

sme nesmierne radi a teší nás, že sa epidemiologická situácia na Slovensku začína zlepšovať, čoho
dôkazom sú aj zmiernené epidemiologické opatrenia respektíve
zaznamenávame postupné uvoľňovanie opatrení.

Z nášho športového hľadiska nás najviac zaujíma možnosť reštartu tréningového procesu.

Tak, ako som naznačil počnúc dňom 19.4.2021 budeme môcť začať trénovať, avšak po dodržaní
epidemiologických opatrení ako sú :
- trénovanie po skupinách po 6 hráčov
- bez možnosti využitia šatní a sociálnych zariadení
- s platným testom na covid 19
- čestné vyhlásenie a súhlas... ( vyplniť a odovzdať trénerovi )

Tréningový proces začneme po skupinách v každej vekovej kategórii, s určeným časom tréningu,
s trénerskou dvojicou zodpovednou za kategóriu.

 Kategória U7 - Ročník 2015 a mladší – tréner Breznický, Ostrenka
- Tréningy pondelok, streda, piatok od 18:00 – 19:00 h.

 Kategória U8 - Ročník 2014 – tréneri Valláš Michal, Ostrenka
- Tréningy pondelok, streda, piatok od 17:00 – 18:00 h.

 Kategória U9 – Ročník 2013 – tréneri Ostrenka, Breznický
- Tréningy pondelok, streda, piatok od 16:00 – 17:00 h.

 Kategória U10 – Ročník 2012 – tréneri Valláš Marián, Valláš Michal

 Kategória U11 – Ročník 2011 – tréneri Barborík, Gúčik
- Tréningy utorok, streda, piatok od 16:00 – 17:30 h.

 Kategória U13 – Ročník 2010 / 2009 – tréneri Gúčik, Kuželík
- Tréningy utorok, streda, piatok od 17:30 – 19:00 h.

 Kategória U15 – Ročník 2008 / 2007 – tréneri Gróf, Bahník

 Kategória U19 / U17 – Ročník 2006/2005/2004/2003 – tréneri Vojtech, Kunda
- Tréningy utorok, štvrtok, piatok od 15:00 – 16:30 h.

Vážení rodičia, určite ste si všimli, že vaše dieťa, ktoré by sa malo po sezóne ( cez leto )
 presunúť do staršej kategórie, bude v staršej kategórii pôsobiť už teraz z nasledovných

- Keďže o nič nepôjde, využijeme čas a priestor na aklimatizovanie detí a plynulý prechod do
 staršej kategórii do ktorej by prišli počas leta a, tak odohrajú zápasy ( máj, jún ) v staršej kategórii

Dovoľte, aby som vás informoval o niektorých novinkách v klube AFC :

- Klub AFC zakúpil licenciu na informačno – komunikačný systém Paysy, ktorý bude prioritne
slúžiť na správu členských poplatkov a komunikáciu klubu s rodičmi.
- Paysy je webová aplikácia, ktorá zefektívni proces vyberania mesačných platieb.
Každý nájomca má vytvorený v systéme vlastný profil, kde si môže sledovať stav svojich platieb.
Systém komunikuje prostredníctvom emailu. Upozorňuje nájomcov o povinnosti úhrady,
zasiela automatické upomienky, páruje platby a taktiež posiela informáciu o zaplatení.

- Ako to funguje ?
- 1. V krátkej dobe obdržíte mail s prihlasovacími údajmi do vášho profilu.
- 2. Prihlásite sa do systému, kde vidíte svoj profil.
- 3. Pred termínom splatnosti konkrétneho obdobia obdržíte email s povinnosťou platby za
dané obdobie alebo túto informáciu uvidíte vo svojom profile.
- 4. Pri každej platbe prosím nezabudnite uviesť Váš variabilný symbol. Nájdete ho vo svojom profile alebo pri
výzve k platbe, ktorú obdržíte na email.
- 5. Po zaplatení príspevku uvidíte vo svojom profile platbu ako uhradenú.
- 6. Ak platba nebola zrealizovaná v termíne splatnosti, systém automaticky zasiela pravidelné upomienky.

- Aby klub AFC skvalitnil deťom podmienky v klube, zakúpil pre mládež športovú kolekciu JOMA SPAIN
 ( tepláková súprava, tréningové tričko a trenírky – pozri prílohu ), ktorú deti budú dostávať priebežne
tak, ako firma bude dodávať kolekciu. Podmienkou prevzatia športovej kolekcie bude 20 € depozit za
športovú kolekciu, ktorý bude vrátený rodičom po ukončení pôsobnosti dieťaťa v klube AFC.
 Depozit bude nadstavený priamo v systéme Paysy, kde sa rodičom odzrkadlí v prvej platbe členského
 poplatku od mesiaca 05/2021.

- Všetky novinky a aktuality, ktoré sme vám chceli predstaviť budete môcť osobne komunikovať s
trénermi alebo vedením klubu.

- Sme radi, že máme vašu priazeň a priazeň vašich detí.
Nemierne si vážime každé dieťa v klube. Veríme, že spolu s vami vytvoríme jeden tím AFC. Na to, ale
budeme potrebovať vás, vaše deti a spätnú väzbu.

Milí rodičia.

Keďže stále nie je jasné, kedy príde k uvoľneniu opatrení, klub pre chalanov pripravil na najbližšie týždne kondičný tréningový plán. Nachádza sa v prílohe. Plán som upravil tak, aby ho chalani zvládli.  Samozrejme, každý hráč spraví iba to, čo môže. Ak by sa do toho niekto dal, tak mi prosím každý týždeň dajte vedieť, čo ste spravili. Ak spravíte iba časť, alebo niečo iné, dajte mi vedieť aj to. Dúfam, že sa čoskoro už uvidíme na tréningu a dáme sa opäť spoločne na futbal:)))

POZOR!!!
Na základe rozhodnutie vlády a krízového štábu od dnes 12.10.2020 až do odvolania sú bohužiaľ zrušené všetky tréningy aj zápasy:( Ak bude nejaká zmena budem Vás hneď informovať.

AFC 22:4 FŠRH

Dnes sme mali hracie  voľno, nakoľko mužstvo z Kľúčového nemá kategóriu U10. Tento deň voľna sme využili na prípravný zápas proti mužstvu z futbalovej školy Róberta Hanka. Hrali sme 3 x 25 min. Cez týždeň sme sa sústreďovali na nácvik akcií po krídle, kedy sme sa chceli pár dotykmi sa dostať do útoku. Dnes sa nám to celkom darilo. Horšie bolo ešte nabiehanie si hráčov do krajných priestorov a rozohrávka od vlastnej brány. Chlapci z FŠRH boli dobrým súperom na predzápasový nácvik. Boli určite aj mladšieho ročníku (tak preto možno aj taký vyšší výsledok). Každopádne som bol rád, že sme vyhrali a snažili sme sa aj kombinovať  a hrať cez voľné krídelné priestory. Určite nám to dodá chuť do ďalších bojov v lige.

G: 10xBartek, 9xKrajčí, Pokopec, Rusnák, Špilko
Zostava: Krištofovič, Špilko, Kuželík, Ragas, Janečka, Pokopec, Charvát, Rusnák, Bartek, Krajčí

NEDEĽA - zraz musí byť 13.20 pred vstupom do areálu. Tam budem chalanov čakať. Tam kde vchádza autobus a autá na štadión. Kvôli opatreniam nebude možný vstup rodičov do areálu!  Odtiaľ ja chalanov  vezmem a po zápase ich tam opäť počkajte. Vďaka.

NEDEĽA 11.10.2020 - prípravný zápas o 14.00 na AFC. Zraz 13.20 na AFC!!!! Budeme hrať proti FŠRH Moravany.

POZOR ZMENA MIESTA TRÉNINGOV:

Vzhľadom na elimináciu kontaktov s inými kategóriami na najbližšie dva týždne zmením miesto tréningov. Budeme iba na umelej tráve na ZŠ Odborárskej. Tam sme ako mužstvo bez kontaktu s inými kategóriami. Keď sa situácia viac ukludní, vrátime sa aj na AFC.

Spartak Myjava 6:3 AFC (5:1)

Dnes sme nastúpili na zápas v Myjave. Jednalo sa o zápas so súperom podobnej výkonnosti a tak som čakal nejaký priaznivý výsledok. Avšak prvý polčas nám vôbec nevyšiel. Hrali sme proti vetru a asi sme sa toho zlakli. Vôbec sme nevedeli prejsť do útoku a kopili sa naše klasické chyby v obrane. Začal to zbytočný vlastný gól, potom nedôsledné bránenie, zbytočná nerozhodnosť v obrane a neustráženie jedného hráča, ktorý nám nasúkal 4 góly. Prvého polčasu bola veľká škoda!! V druhom sme o 100 % zlepšili obranu a aj sme vsietili góly, ale aj tak nám to nestačilo. Aj prechod do útoku bol veľmi kostrbatý a nevedeli sme využiť voľné miesta po krajoch. Mrzelo ma to, lebo to na tréningu neustále trénujeme a na zápase sa stále tlačíme do plných cez stred!

Góly: Rusnák, Muller, Bartek
Zostava: Špilko, Kuželík, Ragas, Janečka, Charvát, Závodský, Muller, Bartek, Rusnák

3.10. zápas na Myjave. Zraz 9.15 na Myjave, nakoľko kvôli opatreniam nemôžeme ísť autobusom, doprava musí byť individuálna! Ak by nemal niekto ako ísť, prosím zavolajte a ja to nejako vyriešim.

ZMENA: Ligové zápasy teda nakoniec asi budú vzhľadom na novú situáciu ohľadom športu. Počítajte prosím s tým, že v sobotu 3.10 pôjdeme na tú Myjavu. Budem Vás ešte bližšie informovať!

15.10 štvrtok o 15.00 na AFC

AK BY PRIŠLO K OBMEDZENIAM AJ PRI TRÉNINGOVOM PROCESE,  BUDEM VÁS VČAS INFORMOVAŤ!!

TJ Zvončín 10 : 0 AFC (5:0)

Za daždivého počasia sme cestovali do Zvončína. Terén bol náročný a nehrali sme na ňom veľmi dobre.  Opäť sme sa nevyvarovali našich tradičných chýb typu prihrávky pred vlastnú bránku, nedostupovanie k hráčom, pozičné bránenie a zbrklá rozohrávka. V každom zápase si takto v podstate strielami "vlastné góly" a súperovi všetko veľmi uľahčujeme. Hodnotiť ani nemám celkom čo, lebo sme veľmi málo prechádzali do útoku, skôr sme sa iba snažili bojovať!
Zostava: Špilko, Kuželík, Rusnák, Ragas, Charvát, Janečka, Atalovič, Závodský, Muller, Krištofovič

PFK Piešťany 18:0 AFC (11:0)

V sobotu sme nastúpili na pôde súpera v Piešťanoch. Od začiatku mi bolo jasné, že pôjde o ťažký zápas, kedže výsledky z predchádzajúcich zápasov hovorili v prospecho chlapcov z Piešťan. Taktika bola stanovená tak, aby sme sa čo najviac snažili eliminovať individuálne herné činnosti súpera a získavali lopty, z ktorých by sme mohli po čiarach založiť rýchly protiútok. I keď sme na začiatku pár krát inkasovali, tak sa nám celkom darilo asi do 15 min prvého polčasu. Potom sme sa bohužiaľ uplne "rozpadli" a dostali sme skoro každú minútu gól. Po tvrdších slovách na polčase chalani druhý polčas zamakali a konečne sme aj trošku zaútočili a hrali zodpovedne v obrane. Našou veľkou chybou bolo laksné pristupovanie do osobných súbojov. Prehrávali sme ich väčšinu čo nás v konečnom zúčtovaní stálo prijateľnejší výsledok.
Zostava: Špilko, Muller, Krištofovič, Rusnák, Kuželík, Ragas, Atalovič, Závodský, Janečka

Najbližší plán

16.9 streda 15.00 tréning AFC
17.9 štvrtok 15.00 tréning ZŠ Odborárska
19.9 sobota 10.00 zápas v Piešťanoch. Zraz 9.15 v Piešťanoch. Ide sa vlastnými autami. Kto nemá ako ísť musí mi zavolať!
22.9 utorok - ZRUŠENÝ TRÉNING - idem na školenie
23.9 streda - dohrávka vo Zvončíne o 17.30 - odchod 15.30 autobusom z AFC
24.9 štvrtok - 15.00 tréning ZŠ Odborárska

AFC 2:5 Spartak Bánovce nad Bebravou (1:2)

Dnes nás doma čakal súper z Bánoviec nad Bebravou. Do zápasu sme vstúpili celkom dobre a šance sa začali striedať na oboch stranách. Na začiatku zápasu sme bohužiaľ opäť nepremenili pár dobrých šancí. Avšak teraz sa nám to nevypomstilo a po aktívnom napádaní súpera sme dali prvý gól. Presadil sa Aďo Muller. Avšak potom sme trošku zaspali a v strede obrany sme nechali súperovi viac miesta ako by bolo vhodné a krátko za sebou sme inkasovali dva góly. Začiatok druhého polčasu sme úplne zaspali. Boli sme takmer 10 min. pod neustálym tlakom. Našťastie sme neinkasovali a ustáli sme tento tlak. Do útoku sme sa už tak často nedostávali. Ale aj z tých pár útokou sme po peknej akcii dokázali skórovať. Opäť sa presadil náš najlepší strelec Aďo Muller. Bohužiaľ sme ale aj tri krát inkasovali. Veľký problém nám robil priestor v strede ihriska. Medzi našou obranou a útokom bola veľká medzera, čo súper vedel využiť na pokojnú rozohrávku. Pripisujem to aj preťaženiu stredových obrancov, ktorí nabehali veľmi veľa a odmakali si to! Tento priestor je časť hry, na ktorej musíme ešte veľa popracovať.

Góly: 2xMuller
Zostava: Krištofovič, Špilko, Charvát, Rusnák, Ragas, Kuželík, Muller, Janečka, Závodský, Atalovič

AFC 2:5 Bučany (0:3)

Dnes sme nastúpili na náš druhý domáci zápas proti  chlapcom z Bučian. Išli sme do zápasu s jasnou taktikou. Hrať zodpovedne a nekompromisne v obrane a vytvorením postupných útokov sa dostať na dostrel súperovej brány. Začiatok zápasu avšak patril chlapcom z Bučian, kedy nás aktívnou hrou dostali na dlhšiu dobu pred našu bránu. Z tohto ich tlaku sme aj na začiatku inkasovali. Po tomto góle sme sa aj my dostali do dobrých šancí, kedy najprv Matúš Ragas netrafil prázdnu bránu a Adam Jančka nedokázal opäť premeniť pár vyložených šancí. Vo futbale samozrejme platí staré známe nedáš-dostaneš a tak sme do polčasu dostali po zmätkoch v našej šestnástke ďalšie dva lacné góly. Do druhého polčasu sme nastupovali s jasným plánom. Aktívnym napádaním súpera pri rozohrávke sa dostať do tlaku. Avšak opäť po našich dvoch lacných chybách sme inkasovali. Veľmi som bol ale rád, že nás tento stav nepoložil. Do útoku sa presunul Aďo Muller, čo prinieslo opäť niekoľko skvelých šancí. Škoda , že sme premenili len dve, ale aj to je pre nás určite vzpruha do ďalších bojov a signál pre chalanov, že dá sa hrať ak do toho dáme všetko!

Zostava: Špilko, Kuželík, Rusnák, Muller, Charvát, Janečka, Ragas, Atalovič, Závodský

1.10 štvrtok 15.00 ZŠ Odborárska

Poprosím Vás rodičia priniesť mi prihlášky a peniaze do CVČ v štvrtok na tréning. Ďakujem.

Zápas vo Zvončíne sa uskutoční v stredu 23.9. o 17.30. Je to preložené kolo. Pôjdeme pravdepodobne o 15.30 z AFC.

Tempo Partizánske 8:0 AFC (1:0)

Dnes sme v upršanom počasí odohrali druhé kolo prípravkárskej ligy. Cestovali sme do Partizánskeho. Pred zápasom sme si povedali niekoľko základných pokynov, ktoré boli potrebné dodržať, aby sme dosiahli dobrý výsledok. Prvý polčas sa nám tieto pokyny darilo dodržiavať. Hlavne usilovné bránenie a nepustenie súpera do väčších šancí bolo veľmi úspešné. Veľká škoda našich nepremenených šancí, kedy sme išli aspoň 4 krát absolutne osamotene na bránu a nepremenili sme šance. Je to veľká škoda, nakoľko sme mohli polčas bezproblémov vyhraváť a zápas by mal iný náboj. V druhom polčase sme trošku polavili v koncetrácii. Súviselo to určite aj s tým, že sme bohužiaľ mali iba jedného hráča na striedanie. Ale aj napriek inkasovaným gólom v druhom polčase sme mali opäť neskutočne veľa čistých šancí, ktoré sme ale trestuhodne zahodili, zatiaľ čo súper svoje využil. Aj táto nedôslednosť nás bohužiaľ stála lepší výsledok. Ale musím chalanov pochváliť za bojovnosť a za oveľa lepší výkon, ako cez víkend v domácom zápase.

Zostava: Ochodnický, Rusnák, Ragas, Kuželík, Muller, Špilko, Janečka, Závodský, Atalovič

AFC 0:27 CFMJA (0:15)

Dnes sme si prešli krutým krstom ohňom v kategórii U10. Nastúpili sme asi proti najsilnejšiemu mužstvu ligy. Hráči z CFMJA boli veľmi futbaloví a dominovali v každej futbalovej činnosti (práca s loptou, kondícia, bojovnosť v súbojoch, kombinácia atď). Samko Rusnák a Aďo Muller podali veľmi dobré výkony. Bojovali a dreli celý zápas za čo im veľmi ďakujem. Ostatní chlapci určite tiež zo seba vydali maximum, ale na takto zdatného súpera to vôbec nestačilo. Musíme poriadne zabrať na tréningoch a naučiť sa viac počúvať pokyny. Hlavu hore, ideme do ďalšieho zápasu!!!!

Zostava: Špilko, Kuželík, Charvát, Rusnák, Muller, Závodský, Atalovič, Ragas, Krištofovič

INFO : Dnes Vám prinesiem prihlášky do CVČ. Chalanov tam každý rok prihlasujeme, nakoľko nám CVČ potom platí na zimu telocvične. Do prihlášky dám aj inštukcie ohľadom platieb.

PLÁN SEPTEMBER
29.8. sobota-  zápas doma proti Borovciam o 16.30 - zraz 15.45 na AFC (dresy prinesiem)
1.9 utorok - zápas v Partizánskom o 10.00. Odchod autobusu z AFC 8.00 zraz 7.50!
3.9 štvrtok - tréning o 15.00 nová vonkajšia umelá tráva ZŠ Odborárska
6.9  nedeľa - zápas doma proti Bučanom o 10.00 - zraz 9.15 na AFC
22.9 utorok - tréning nebude, idem na školenie

25.8 utorok - tréning 14.00 AFC (hlavné ihrisko, poprípade umelá tráva)
27.8 štvrtok - tréning 16.00 AFC /príprava na ligu, zahráme si s chalanmi z U9/
29.8 sobota - prvý ligový zápas doma proti Borovciam - začiatok zápasu o 15.00 alebo 16.30 (to ešte upresním)

Dubnica U9 12:12 AFC U10

Dnes sme cez letný futbalový kemp vycestovali do Dubnice na prírpavný zápas. Hrali sme podľa podmienok mladších súperov formátom 4+1. Zápas sa hral na tri časti po 20 min. Počas celého zápasu sme mali viacej z hry, ale spálili sme veľa šancí a súperovi sme často našími hrubými chybami darovali jednoduché góly a preto sme vždy prišli o náš slubný náskok. Mužstvo sme mali zmiešané z viacerých hráčov, ale celkovo sme aj napriek tomu podali slušný výkon.

Zostava: Krištofovič, Mikudík, Ragas, Rusnák, Krajší, Muller, Bušo, Surovčík, Špilko, L.Atalovič, Kuželík
G: 4x Surovčník, 4xŠpilko, 2xKrajčí, Bušo, Ragas

Upravený plán:
Hráči, ktorí sa nezúčastňujú kempu:
Štvrtok o 9.40 na AFC - o 10.00 hráme zápas s Dolným Srním
Všetci hráči po kempe:
25.8 utorok - tréning 14.00 AFC
29.8 sobota - prvý ligový zápas doma proti Trebaticiam (čas ešte upresním)

Krajné 9:1 AFC (1:1)
Dnes sme odohrali prvý prípravný zápas v Krajnom. Bol to taký prvý zápas, v ktorom sme spolu hrali a snažili sme sa nejako zohrať. Prvý polčas sme zvládli celkom dobre, kedy sme dostali vyrovnávajúci gól až tesne pred prvým polčasom. A to sme ešte niekoľko šancí na zvýšenie zahodili. V druhom polčase sme už odišli kondične, nakoľko sme nemali veľa hráčov na striedanie. Robili sme aj hrubé chyby v obrane a opäť sme nepremenili šance, čo nás v konečenom zúčtovaní stálo priaznivejší výsledok.
Zostava: O.Krajčí, M.Krajčí, Závodský, Atalovič, Charvát, Kuželík, Janečka, Muller, Špilko, Rusnák,
Góly: Janečka

NAJBLIŽŠÍ PLÁN

STREDA 12.8 tréning 9.30 AFC
ŠTVRTOK 13.8 zápas o 17.00 v Krajnom. V stredu na tréningu sa dohodneme na odvoze. Zraz bude 16.15 v Krajnom. Dresy na zápas prinesiem, je potrebné si priniesť štulpne a chrániče.

Hráči, ktorí nejdú od 17.8 na kemp budú mať tréningy nasledovne:

PONDELOK 17.8 tréning 8.00 na AFC (spolu s chalanmi čo budú na kempe), koniec tréningu 9.15
STREDA - zápas v Piešťanoch je ZRUŠENÝ
PIATOK - upresním ešte počas týždňa

Týždeň od 24.8 do 28.8 začínam chodiť do roboty tak tréningy dáme poobede:

Tréningy budú :
UTOROK 25.8 - 13.30 AFC
STREDA 26.8 - 13.30 AFC

Ešte presne uvidím ako budem musieť byť v práci, takže to ešte presnejšie upresním.

13.8 štvrtok zápas o 17.00 v Krajnom. Odvoz a organizačné veci si dohodneme na tréningu pred zápasom

Údaje na registráciu

Z dohovoru s p.trénerom Vallášom a prehľadom, ktorý som si spravil som zistil, že registrovaní sú iba traja hráči (Rusnák, Špilko, Atalovič Jakub). Zvyšných hráčov bude potrebné zaregistrovať. I keď mi tréner Valláš hovoril, že aj nejakých iných hráčov dával registrovať, vyskytla sa asi nejaká chyba a registrácia neprebehla.
Preto Vás rodičia chcem poprosiť (hráči, ktorí nie sú registrovaní), aby ste mi na prvý tréning vo štvrtok priniesli na papieriku napísané nasledovnú údaje:
Meno a priezvisko hráča
Trvalé bydlisko
dátum narodenia
rodné číslo
národnosť
email na zákonného zástupcu (na ňom budete potvrdzovať súhlas s registráciou)

Ja chalanov nafotím a tojomníkovi klubu dám potom vyhotoviť registračky.

Všetci hráči, ktorí budú registrovaní platia klubu rodičovský príspevok na mládež. V tomto odkaze nájdete bližšie info ohľadom toho príspevku. https://afcpovazan.sklub.eu/dokumenty-pdf/

Nová sezóna 2020/2021

Prípravu na nový ročník 2020/2021 začneme 6.8. (štvrtok).
Trénovať budeme 3 x týždenne (utorok, streda, štvrtok).
Počas prázdnin budeme trénovať doobeda, aby sme mohli využiť hlavné ihrisko.
2 x budeme trénovať na hlavnom ihrisku a 1 x na umelej tráve, nakoľko sa 3 x týždenne kosí hlavné ihrisko.

Tréningy budú nasledovne:

6.8 štvrtok     9.30 hlavné ihrisko
11.8 utortok   9.30 hlavné ihrisko
12.8 streda     9.30 umelá tráva
13.8 štvrtok     9.30 hlavné ihrisko

Ďalšie tréningy dohodneme na tréningu. Tréning bude trvať cca 75 až 90 min.

Kontakt:
Tomáš Kuželík, 0911 230 726

Tréningy počas školského roku upresním na konci augusta. Dohodneme miesto aj čas.